BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Įvykis troleibuse

Vaikinas sėdi ir šniurkščioja nosimi. Girdžiu net aš, nors klausausi ausinuko. Įkyru… Nusispjaunu ir bandau tiesiog nekreipti dėmesio. Atrodo, pavyko.

Staiga šalia stovėjusi moteris neišlaiko ir pasiūlo vaikinui vienkartinę nosinę. Šis ima ir įsiplieskia, išvadina moterį pačiais šlykščiausiais vardais ir kaip niekur nieko šniurkščioja toliau.

Moteris irgi nepėsčia, atkerta jam kiek gali. Bet galiausiai išvadinama, švelniai tariant, sekso išbadėjusia senmerge ir - tai laimė laimė - troleibusas sustoja mano stotelėje.

Šlykštūs tie rytiniai pasikalbėjimai…

Prisimenu, kartą ir aš vos nepasiūliau vienam vyriškiui vienkartinės nosinės… :)

Rodyk draugams

komentarai (4) | “Įvykis troleibuse”

 1.   keksiukas rašo:

  o as kai vaziuoju namo autiku tai stebiu visokius nepazistamus zmones ir man labai idomu buna. ir visokie seniai, ir cigonai, ir pypliai, ir storos bobos,ir "kalaites", nu, bliamba, tada pamatai, kokiam spalvooootam pasauly gyveni.ir nereik pykt ant sloguojanciu… ka gali zinot, gal po snargliais gludi tyra, gili, bet neatsiskleidusi asmenybe… :)))

 2.   GiN rašo:

  Užknisa kompleksuoti žmonės. Man būtų pasiūliusi moteriškė nosinę, tai mielai paimčiau ir padėkočiau, o tokie asiolai galvoja, kad atsisakydami ir keikdamiesi atrodo kieti, nesvarbu, kad snarglys iki kelių nutįsęs (tįsti, tąsa).

  Beje, gražų šabloną pasirinkai :)

  Paredagavo GiN 2005-05-10 11:53

 3.   smc rašo:

  Nori žmogui gero, o ko už tai susilauki (pasakysiu tiem kas nezino- antausio=))

  Išvada: pasitaiko dar šiais laikais kaušų!

  Paredagavo smc 2005-05-13 12:40

 4.   KURYBA rašo:

  net nezinau kartais zmones perdaug ziuri saves ir visko iki galo neivertina… ZMONES MOKINKIMES KALBETI IR VERTINTI KITUS:)

Rašyk komentarą